Yavru Tavşanlar

leporidae

Tavşanım 2 hafta önce doğum yaptı ve 8 tane yavrusu oldu. Yavrular yerin altında olduğundan başlarda kontrol edemedim. Fakat dün baktığım zaman yavruların 6 tane olduğunu gördüm ve yavrular çok kötü kokuyordu. Diğer 2 yavruya ne olmuş olabilir ve bu kokunun nedeni sizce nedir? Yavrular küçük olduğu için nasıl temizleyeceğimi, kokuyu nasıl gidereceğimi de bilmiyorum. Önerileriniz nedir?

2 CEVAP

Telanurrr

Ölen 2 yavrunun kokusu olabilir mi acaba ?

leporidae

Yavrular ortada yok ama ben de anlamadım. Ölmüş olsalar ölüleri olmaz mıydı?