Kedimi İlk Defa Evde Yanlız Bırakacağım 3-4 Saat Bir Şey Olur Mu?

kedimi dört saat yaklaşık yanlız bırakacağım ilk defa olacağı için bir şey olur mu diye endişeliyim suyu mamasını koyacağım

10 CEVAP

ezgcn

Kısa süreli sorun olacağını sanmıyorum

rojbunsoylu

iş gereği bir gün bile yanlız bıraktıgım oluyor kedının kendısıyle alakalı benımkıler 3 gunde gelmesem umurlarında olmaz :)

tyguler

Boynunda papyon tasma falan varsa siz yanında deģilken çıkarın mamasıni suyunu koyun tuvaleti her zamanki yerinde olsun mutfağı kapatın ocakta tava falan duruyorsa bir sıkıntı olmaz benimki hep tek okula falan gidince 5-6 saat tek duruyor

Aysegzm

Sıkıntı yapmayın hiç. Genelde kimse olmayınca kediler uyur. Bazen merakına yenik düşebilir ama ortadan yapmasını istemediğiniz şeyleri kaldırın. (deterjan gibi) benim kedim deterjan koklamayı seviyor görünce koşuyor. Ortada tutmuyorum. Suyunu mamasını tuvaletini herzaman ki yerde bulundurun yeterli. Çalıştığım için akşama kadar yalnız kaldığı oluyor kedimin. Sizi özlemiş olarak bulursunuz en fazla :)

BelemirK

4 saatten bisey olmaz mamasini suyunu koyarsanız evin her yerinde miyavlayarak sizi ariycaktır siz eve gelincede ayaklarınıza kapanicak sevgi gösterisi yapicaktir size

benimkinin de pek umrunda gibi olmadı😂

pablopicasso

Ben çıkarken 1 kaç odanın kapısı açık bırakıyorum. Dolaşıp, sıkılmasın diye.

Aa bir de radyoyu açıyorum. Yalnız hissetmesin.Ses olsun diye.

Hava karardıktan sonra döneceksem de. Açık gece lambası ve ışık bırakıyorum.

pablopicasso

Ben çıkarken 1 kaç odanın kapısı açık bırakıyorum. Dolaşıp, sıkılmasın diye.

Aa bir de radyoyu açıyorum. Yalnız hissetmesin.Ses olsun diye.

Hava karardıktan sonra döneceksem de. Açık gece lambası ve ışık bırakıyorum.

sugartgecat

siz yoksunuz diye 4 saat boyunca uyur zaten

teşekkürler🌸