Çıldıracağım! (N&D)

Anonymus179224

Anket

İade et!
(19 oy)
Kullan!
(1 oy)
Toplam (20 oy)

Arkadaşlar, bugün kargom elime geçti ve arkasında %28 kuzu %26 susuz kuzu proteini yazıyor. Hatta bir de köpekler için yazıyor! Bazı dillerde kurutulmuş kuzu bazılarında kurutulmuş kuzu proteini yazıyor. Rastgele yani! Ne yapmalıyım?

8 CEVAP

Gelyahron

Kedi için alındıysa iade edin

tyguler

Kedi için aldıysanız iade edin köpek mamasını yiyemez çünkü

pablooo

kesinlikle iade edin. içindekiler yazısı için emek harcanmamış ise içindekiler için ne kadar emek harcanmıştır bilemedim

Firuzecik

Çeviride de bu kadar hata yapılmaz ya kediyle köpeği de ayırt ederler herhalde

Acikgzz

ön yüzünü atabilir misiniz acaba

Anonymus179224

Yok, yanlış çevirilmiş Türkçe’ ye. Diğer dillerde kedi için yazıyor :D

Anonymus179224

İade işlemini başlattım, teşekkür ederim herkese. 😁 Yine hüsranla sonuçlandı N&D deneyimim ya. 😔 Yağlanma nedeniyle iki kere iade işleminde bulundum :(