Kedim Aşırı Bağırıyor Acill

brcyvzr80

Kakasını yapıktan sonra çıkıp birden evin içinde bağırarak yürümeye başladı sonra yere oturdu yaklaştığımız an bağırmaya başlıyordu.Poposunu yalarken de sinirli sinirli hırlıyordu.Ama 15 dk sonra gayet normale bindi.Bunun sebebi ne olabilir kedim dişi. 4 Aylık.Erken kızgınlık dönemi diye bir şey var mı.Sabah da kendini sevdirirken popo kısmını yukarı kaldırdığına şahit oldum.

1 CEVAP

fatmanurxak

Erken kızgınlığa girmiş olabilir. Bu mümkün. Poposunu yukarı kaldırdığını görmüşsünüz çiftleşme pozisyonunda duruyorsa kızgınlıktır.