Kedime Hangi Mamayı Vermeliyim

tyguler

Merhabalar kedim british shorthair kısır 1 yasında çok tüy döküyor veterinerimiz proplan kullanın dedi ama tüyleri daha ćok döküldü hangi mamaya geçmeliyim royal canime geçmeyi düşünüyorun sizler hangi markaları önerirsiniz
( lütfen aşırı pahalı bir mama olmasın yani kilogrami 100tl falan olmasın )

8 CEVAP

mihriii

royal canin kullanmayın parasına değmiyor kesinlikle

Kedisever80

Ben Önceden nd Kullandım, acana Kullandım, felicia Kullandım Hiçbiri tüy dökümünü engelleyemedi. Bonaciboya Geçtim Kedinin tüyleri parladı dökülmesi azaldı.

Palyaco

Prima cat kullanın et oranı çok iyi tahıl olorak sadece yulaf var içinde deniz topalak catnip kızılcık biberiye var tüy dökümü sıfır scotish fold kedimde fiyat 72 TL 1.4 kilo fillandiya mali

tyguler

Prima cat ilk defa duydum içerikleri iyiye benziyor teşekkür ederim

tyguler

Peki hangi mamaya gećmeliyim

tyguler

Lütfen acill cevap yazar mısınız

tyguler

He marka hakkında kesinlikle bir kötü yorum var sizler hangi mamayı kullanıyorsunuz memnun musunuz
Bu arada kedim british shorthair ve kısır o yüzden protein oranı çok yüksek mamalar iyi gelmez diye duydum doğru mudur bilginiz varmı

tyguler

Peki başka önerisi olan var mı