Sokakta Baktığım Kedilerden İkisi Hasta

Cook

Yaklaşık 2 yıldır sokakta baktığım bir kedi 2 aya yakındır hasta.Geçen ay veterinere götürmeye çalıştım ama o kadardır beslememize rağmen sevdirmiyor bile kendini.Yuvaya bile girmiyor ki boxa asla sokamadım.Sesi çok kısık ve karnını içe çekerek oturuyor ara ara,üşüttüğünü düşünüyorum.Suyuna immun44 damlattım,propolis damlattım ama içmedi(zaten çok su içen bir kedi değil).Mamasına tavuk suyu döküp veriyorum en azından boğazını yumuşatsın diye.Viyo reinforces vardı evde benimki yememişti ona vereyim dedim başka kediler yedi.Mamasına katarak bağışıklığını yükseltebileceğim başka bir yol var mı acaba?Bir tanesinin de bir ayağı sakat sanırım dururken ya da yürürken üstüne basmıyor sadece koşarken kullanıyor ön sağ patisini.Binaya almaya çalıştım belediyenin veterinerini çağırıp ama kutuya sokamadım,belediyeden gelene kadar kaçtı gitti.Ilik suyu versem toparlar mı acaba?Kırık olduğunu sanmıyorum kırık olsa hiç basamazdı sanırım,acı acı bağırması falan da yok ama çok üzüldüm o haline :(

3 CEVAP

nil7

Geçmiş olsun cok zor durum hastalandiklarinda insanin canından can gidiyor eğer yemiyorsa şırınga yardimi ile verebilirsiniz ama yanina yaklastirmiyorsa zor gibi 😌

Cook

Yemek yiyor aslında her mama istediğinde bizim cama tırmanır zaten ama su içmiyor suyuna bağışıklığı güçlensin diye farklı farklı şeyler damlatıp veriyorum hiçbir şekilde içmedi mamasına damlatınca da mamayı yemiyor :/

nil7

Su hastalandigindan icmiyordur bizimkide ne yedi ne de icti 3 gün üst üste sizi anlayabiliyorum suyunu da şırıngayla vermeye çalışın içine immuneksle de verebilirsiniz.