Bahçede Köpek Bakmak İstiyorum Sıcağa Ve Soğuğa Dayanıklı Olan Bi Tür Onerirmisiniz

Asek448

Merhaba bahçeli bi evde oturuyoruz ve köpek almak istiyorum annem eve sokmama pek sıcak bakmıyor bu yüzden bahçede bakicm ve soğuk ve sıcağaga dayanıklı bi tür onerirmisiniz

4 CEVAP

sokak köpeği, gidin sahiplenin bir tane. dünya güzeli oluyorlar ve daha dayanıklılar diğer tüm köpeklere göre.

Havanese_Siri

border collie

Azra55

Eğer bahçeniz geniş ise Golden alın bence

Havanese_Siri

Azra55 Golden bahçede bakılamaz mutlaka eve alınması gereken bir cins