Kedi Kısırlaştırma Fiyatları

baddem

Merhaba bugün veterinere gittim kedim dişi ve 6 aylık poposundan akıntı geliyordu. Veteriner kedimin daha önce kızgınlığa girdiğini ve çiftleşmeden geçirdiği için rahim iltahabı olduğunu söyledi. Şuan manrar aşısı döneminde olduğumuz için ancak 3 hafta sonra yapabiliriz dedi. Fakat dişi kedi kısırlaştırma için 950tl dedi. Bana çok fazla geldi geçen sene 630 tlymiş bu sene fiyatlar artmış. Sizce bu fiyat normal mi 2021 yılında daha ucuza yaptıran oldu mu?

15 CEVAP

duyggn

Birkaç yeri daha arayıp fiyat alın isterseniz. Ancak önce Google’dan o yerlerin yorumlarını okuyup şikayeti çok mu memnun olan var mı diye bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. İstanbul’da oturuyorum. Dişi kedimi 400 liraya Fatih Hayvan Hastanesi’nde kısırlaştırdım.

baranertaga

Gaziantep te yaşıyorum benim veterinerim dişi için 600 erkek için 450 demişti ama ben kasımda sordum.

Betullsusam

Çok fazla istemiş. Başka veterinerleri de arayıp bilgi alın.

baddem

Ne zaman kısırlaştırdınız acaba çünkü 2021 yılı için veterinerler odasının belirlediği fiyat çizelgesini gösterdi o yüzden kararsız kaldım. İnternet yorumları genel olarak güzeldi

Melihcn

İstanbul anadolu yakasında kedimizin veterineri çok çok uygun fiyata yapıyor yardımcı olabilirim o size verdiği rakam inanılmaz yüksek

Elmas35

Ben daha bir kaç gün önce 2 farklı hekimden fiyat aldım. İkisi de erkek kedi için 500tl dedi.

MerveTurhaann

Tekirdağda erkek ve dişi 400 kan testi ise 200.

Biz 200 TL'ye yaptırdık 1 ay önce ama tanıdık ti

baddem

Şehirden şehire fiyat farkı olabilir demişlerdi. Sabah istanbuldaki bir kaç veterinerden fiyat alacağım. Bakalım buradaki ortalama fiyata göre bir yer seçerim artık.

elifemekci

Kızgınlığı çiftleşmeden geçirdiği için rahim iltihabı oldu demesini biraz garipsedim açıkçası, bence başka hekimlere danışın siz

kaanpolat

İstanbul yeni zamlarla beraber dişi kedi 900 erkek 600 ben öğrenci indirimiyle birlikte 750 TL ye yaptırdım İstanbul Avrupa yakasında etiler pupilla veteriner kliniğiniğin de yapıldı

kaanpolat

Rahim intihabı kızgınlığa girip çifleşmeden çıkıp sonra tekrar girince olur hekiminzi değiştirin bence açıkcası kan çok normal dişi kedilerde regl dönemi gibi düşünün

baddem

Kan değil beyaz-sarı renkli bir akıntı geliyor. İnternette de aynı şeyler yazıyor genelde acil kısırlaştırma yapılırmış fakat biz aşı döneminde olduğumuz için 3 hafta beklememiz gerekiyormuş. Şimdilik günde 1 hap ve veteriner maması kullanıyoruz

tyguler

Benim kedim erkek5 ay önce kısırlaştırdık 300 tl idi benim kısırlaştırdığım sıralar dişi kedilere 500 tl demişlerdi

duyggn

Üç hafta önce yaptırdık. Fiyat güncellemesi gelmiş midir bilemiyorum ama aradığınızda fiyat bilgisi veriyorlar.