N&D Mama

Anonymus179224

Önceki sorumda fotoğraf ekleyememiştim o nedenle sorumu tekrarlıyorum. Paket içi nemli gibi, bu normal midir? Firma normal dedi ama emin olamadım bir türlü.

8 CEVAP

Faytekin

Bozuk değil ama bahsettiğimiz sorunlu partiden bu mama da,bundan sonraki partilerde düzelecekmiş dediklerine göre,normal dediklerine bakmayın normal değil çünkü iade edin.

Azra00

Bence paket içinin bu kadar yagli olmasi normal değil, ben hiç mama paketlerinde bu sekilde yaglanmayla karşilaşmadim daha once.

Ecemecme

Hangi çeşidi bu? Bizde şuan kuzu etli tahılsız kısırlaştırılmış olan var, kupkuru.

Ecemecme

Olmaz :) tahılsız bıldırcın da kuruydu. Bozuk mu sahte mi artık bilmiyorum da mağdur etmeleri hoş değil 😤

tyguler

Biraz yediyse bir şey olacağını sanmıyorum zaten çok bozulmus olsaydı kedi de tadından anlayıp yemezdi bence bir kap yediyse bir şey olacağını sanmıyorum bol su ve laktozsuz kefir içirebilirsiniz (vet önerdi kedilere iyi geliyor diye) kedinin karnı falan da ağrımaz diye düsünüyorum

Anonymus179224

Kuzu etli tahılsız bu da. Bozuk o zaman 😰

Anonymus179224

Bir iki tane yedi, bir şey olmaz değil mi? Sadece bu kadar yedi ama 😨

Anonymus179224

Sadece bir tane yedi, gerisine dokunmadı zaten. Sonra içime bir kurt düştü acaba bozuk mu diye, hemen aldım önünden.