Funny Cats

Milovat

Arkadaşlar siparişimiz gelmediği için kediciklerime petshoptan bu marka kum aldım. Kullanan var mı aranızda?

5 CEVAP

tugbatugba80

Ben hiç kullanmadım ama sonuçta kum bir paket kullanimda sorun olmaz bence.

Milovat

Çok tozuyor gibi geldi bana ama sipariş gelince direkt yeni kumunu deneriz artık yapacak bir şey yok :D teşekkür ederim yanıtınız için

kim_possible

yakın zamanda pelet alacağım ama kedimi sahiplendiğim aile bunu verdi, tozutmuyor falan dedi ama inanmıyorum. paket açılmamış, pelet alana kadar kullansam mı yoksa hiç kullanmadan öyle bıraksam mı diye düşünüyorum. şu anki kumu aşırı tozutuyor, kumunu temizlerken maske takıyorum ve o maskeyi ikinci kez kullanamıyorum çünkü bildiğin toz içinde kalıyorum. kokusu olsun, verdiği rahatsızlık olsun hepsinden sıkıldım. eğer bu öyle aşırı tozmuyorsa eskisini döküp bunu kullanayım diyorum, siz ne dersiniz?

Milovat

Gercekten cok tozutuyor ve topaklanmasi da kötü birkac gün sonra kendi kumumuz geldi hemen döküp yenisini koydum ben.

tugbatugba80

Ne demek önemli değil