Sizce Ek Takviye Olarak Hangisini Almalıyım ??

tugbatugba80

7 aylık erkek kedim var 3.300 kg sadece Kuru mama+yaş mama+ malt
Kullanıyoruz tabi yaninda bazen et yada haşlanmış yumurta da veriyoruz.
Bunun dışında ek takviye olarak sizce ne Almalıyım ? Aşağıya fotoğraflar ekledim birde vet plusun Dışı mavi olanı da var onu ekleyemedim.

8 CEVAP

DoraFiko

Somon yağı kullanıyoruz bizde ama mutamin marka. Bizimkilerde severek yemiyorlar yaş mamaya karıştırınca anlamadan yiyorlar. İştahına ve tüy sağlığına olumlu katkı sağladı bizim. Kayrada uzun tüylü balık yağı kullanın derim 🌸

diğer ürünleri kullanmadım ama gimcatin multivitaminlerini kullandık onlardanda memnundum 🌸

bağışıklığı içinde imunekse başladık biz vet önerisi ile

duyguerdgn

Turuncu olan Multi vitamini ve Somon yağını aldım fakat kedim somon yağını hiç beğenmedi sadece koklayıp gidiyor asla yemiyor nasıl alıştıracağım bilmiyorum ama multi vitamin çok güzel kedim onu bayılarak yiyor kokusu tahin gibi yeni almamıza rağmen multi vitamini bitirdi bile :)

tyguler

Ben kedime vets plus aldım ama yemedi sizinkini bilemiyorum

Denizygt

Ben kızıma her sabah gimcatın multivitamin macununu yediriyorum haftanın 2-3 günüde enjektörle mutamin markasının somon balık yağını içiriyorum mamalarda yemiyor zilli

tugbatugba80

Sizin kullandıklarınız neler

tugbatugba80

.......

tugbatugba80

Kayra Vet plusun yeşil maltıni kullaniyor. Tadını seviyor. Bende yagı almayı düşüyorum yaş mama ile veririm galiba

tugbatugba80

Teşekkür ederim bende yağı alacağım