Hills Yavru Kedi Maması

yuceuzay

Hills yavru kedi mamasını seçici bir kedi yer mi acaba 🥺 proplan kullanıyorduk sevmiyordu ama bitirmek için yemişti şimdi şükür bitti hills'e geçmeyi düşünüyoruz hills yer mi sizce :/ iyi bir mama diye duymuştum

3 CEVAP

Gizemmii

Benimki baya iştahlı yiyordu hillsi bir daha hiç öyle mama yediğini görmedim zaten bir de uğrak yere koyarsanız çok yiyor bence

Palyaco

Meraba öncelikle bide Prima cat deneyin bakın nasıl yiyiyor içinde kedi nanesi var ve et oranı çok iyi hills den ve mısır kullanıyor sadece tahıl olarak yulaf kullanıyor gerisi et

betul18

benimki de seçiciydi baya ama hillsi yedi bir süre sonra sıkıldı büyük paket almayın bence