Hangi Mamayı Kullanmalıyım

duyguerdgn

Kedimin mamasını değiştireceğim fakat hangi mamaya geçeceğimi bilmiyorum o kadar çok önerilen mamalar var ki bir türlü karar veremedim. Uygun fiyatlı kaliteli kedi maması hangisini önerirsiniz.
ND narlı tavuklu yavru kedi maması hakkında bilgisi olan ve önerirmisimiz.
Felicia Tavuklu yavru kedi maması önerirmisiniz nasıl bir mama hakkında bilgisi olan.
Orijen hakkında bilgisi olan
Acana , Brit , hakkında bilgisi olan ve önere bileceğiniz kaliteli sağlıklı uygun mamalar var mı ? Hangisine geçmeliyim

4 CEVAP

Palyaco

Normal fiyatlı mama Prima cat et içeriği çok iyi tahıl olorak sadece yulaf var et oranı yüzde 70 içinde deniz topalak catnip kızılcık biberiye var fiyatında 72 fillandiya mali

Kedilerime felicia veriyorum hasta kediye acana kullanıyorum acana çabucak toplayıp kendini gösteriyor tabii ki de eger tek kediniz varsa acana pacifica 4.5 kg olanı alın derim 2 ay gider aylık 200 lira bile masrafı bulmaz

AsumanAtilgan

Sanabelle

betul18

ben britin kısır üriner sistem sağlığı mamasını aldım ama memnun değilim kakası çok berbat kokuyo artık ve katı değil bir daha almayı düşünmüyorum