Kedim Misafirin Montuna Çişini Yaptı

cerenruya

Arkadaşlar kedim sıcak yerde dursun diye misafirlerin yanında tuttum. Çocuklar da odaya girince ses falan yükseldi. Durduk yere misafirimizin montuna çişini yaptı. Alışkanlık edinmez değil mi? Ayrı odaya koydum tuvaleti ile birlikte

2 CEVAP

cerenruya

Bu arada kokulu değil, normal çiş. Koku bırakmayla alakali değil.

tyguler

Misafirinizin evde bulunmasını sevmemiş olabilir yani benim kedim misafir sevmiyor misafir gelince arka odalara gidiyor misafirlerin montuna çiş yapmıyor ama kedinizin tavırları sert olabilir veya koku bırakıyor olabilir ama koku bırakmayla alakalı değil diyorsanız ilk dediğim olabilir