Kedimin Gözü Kızardı Ve Gözünü Açamıyor

Ashlynx00

Selam. 8 aylık kedim var ve 1 hafta önce gözü kızardı faln cat sürünce geçmişti ama simdi diğer gözünde başladı bu sorun ve çay sursek bile geçmiyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misinizz??

4 CEVAP

cerenruya

Göz enfeksiyonu zorlayıcı bir süreç. Veterinerinizin önerdigi bi damlayı ya da kremi eczaneden temin edebilirsiniz.

pablooo

kesinlikle ama kesinlikle veterinere götürün. götürene kadar da çay, su pansumanlarını yapın

tyguler

Veterinere gitmelisiniz
Pamuğa su damlatıp hafifçe silin
Veterinerin yazdıgı damla krem vs onları uygulayın

Policlal

Mutlaka veterinere götürün bir şey sürmeyin. Her şey olabilir. Benim kediminde gözü kısılıyordu sonra yapıştı damlayla açtık