Immuneks Şurup

esmaaydn18

Sokakta baktığım bir patili dostum var dişi bir kedi kendisi bu soğuklarda vücut direncini artırmak ve hastalıklardan korumak için ımmuneks şurup aldım kedisine kullanıp fayda gören var mı?

6 CEVAP

cakilgunes5

Dediğiniz şurubu bilmiyorum fakat polivit çok güzel vet hekimimiz onermisti

mihriii

ben kullanıyorum memnunum mantarı vardı kedimin iyileşiyor ya da iyileşti gibi bi şey

mihriii

fazla vermeyin bu arada içinde şeker var benim kedim 4 aylık iki günde bir 1 cc veriyorum kendi içiyor zaten

AsumanAtilgan

Veterinerim doğumdan sonra toparlansın diye önerdi günde 1.5 cc iyi geldi

esmaaydn18

Poliviti de araştırdım şimdi bu şurup bitsin ondan devam ederim artık :)

esmaaydn18

Bu kedicik 2 yaşına yakın 2 cc veriyorum bugün başladım biraz hırıltısı var göğsünde normal olmayan bir şekilde umarım düzelir