Dış Parazit Damlanın Geçmemesi

dalilenra

7 saat oldu 2.dış paraziti yaptırdık. ilkinde hiçbir ıslak görüntü filan yokken bu sefer ensesinde başına kadar her yeri yağ gibi olmuş. ne zaman geçer kendisi geçer mi silsem bir şey olur mu?

4 CEVAP

Anonymus179224

Bizde iki güç rahat alıyor.

pablooo

silmeyin gerek yok. yalayamayacağı bir bölgede olduğu için sıkıntı olmaz

Betullsusam

Siz müdahalede bulunmayın yani silmeyin. İlacın etki etmesi lazım yavaş yavaş kendiliğinden gidecek o ıslak görünüm.

tyguler

Bizimkinde de oldu ben veterinere sordum ic dış parazit yağlı bir ürün olduğu için tüylere de bulasıyormus
Silmeyin onlar içine girer yavaş yavaş ama lralarına dokunup yemek yemeden önce falan elinizi yıkayın