Acill

Oscar06

Bana veterinerim kedimin kulağının temizlenmemesini söyledi sizcede öylemi yoksa temizlemem gerekiyor mu bilgi verirseniz sevinirim bu arada kedim hasta falan değil teşekkürler cevaplarınız için

6 CEVAP

leporidae

Veterinerinizi dinleyin bence. Çok kirlenirse veterinerinize danışarak temizleyebilirsiniz.

Oscar06

Teşekkürler cevabınız için

Betullsusam

Gerek duyulmadıkça öyle bir işleme gerek yok (: İçine yabancı bi cisim kaçarsa veya çok kirlendiğini gözlemlerseniz o zaman temizlenmeli ama şu an öyle bir şeye ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum.

Betullsusam

Gerek duyulmadıkça öyle bir işleme gerek yok (: İçine yabancı bi cisim kaçarsa veya çok kirlendiğini gözlemlerseniz o zaman temizlenmeli ama şu an öyle bir şeye ihtiyacınızın olduğunu düşünmüyorum.

Betullsusam

Rica ederim

Oscar06

Bende öyle uyguluycam artık teşekkürler cevabınız için