Erkek Kedim Çıldırdı

fettahaltuntas

arkadaşlar merhaba 8 aylık bir erkek kedim var kısır deil şu son 1.5 aydır azıttı çok şimarık elimi kolumu ısırıyor evde durduk yere uzun miyavlamalar atıyor habire kaçıyor pusuya yatıyor saldırıyor yardımcı olun napmam lazım sakinleştirici mamalarmı kullanmalıyım geçermi ayrıca bu sorun?

3 CEVAP

leporidae

Onunla oyunlar oynayıp yorulmasını sağlayabilirsin. Kısırlaştırıldığında büyük ihtimalle sakinleşir zaten.

leporidae

Çok fazla yaramazlık yapmaması :)

fettahaltuntas

sakinleşmeden kastınız cana yakınlık mı yoksa tekrardan sadece kendini sevdirmeyip yaramazlığı bırakmasımı?