Kedim Yabancı Bir Cisim Yuttu

pablooo

kedim çok minik olmayan ama çok da büyük olmayan bir cisim yuttu. koklamak için burnunu yaklaştırdı ve burnuna yapışınca yaladı ve yuttu hatta çiğnemeye falan çalışmadı direk gitti. yaladığını görünce hemen ağzını açtım ama çoktan yutmuştu. herhangi bir öğürme, rahatsızlık, miyavlama falan olmadı. ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Anonymus179224

Düzenli olarak malt verin, yanında kedi çimi bulundurun ve kakasını inceleyin.

Catworldd

Kakasını kontrol dedin çıkarmış mi diye. Eger sindiremediyse gun içinde öğürüp kusmaya çalışacaktır

tyguler

Benim kedim de ben bir şeyler yapıştırırken yerdeki silikonlardan yedi 1-2 tane 1i dışkısından çıktı diğerini göremedim gözümden kaçtı galiba ama bir sıkıntı olmadı benimkinde