Ev Kedısını Dısarı Cıkarma Dogrumu

esmarase

kedımı sokaya cıkarmanın onun ıcın saglıklı olup olmadıgını merak edıyorum

5 CEVAP

Ahmetemind

Ben tavsiye etmem ilk olarak kediniz psikolojik olarak etkilenebilir ikinci olarak sokaktan ona hastalık bulaşabilir (özellikle en tehlikelilerinden fip).Çıkarmak istiyorsanız onu çok rahatsız etmeyecek bir tasma alın eve gitmek istiyorsa eve götürün onun istediğini yapın.

Azra55

Kedinizin cinsine göre değişir.

Azra55

Mesela Bombay cinsi dışarıda da durur, british evde durmayı sever.

Azra55

karamesma

kedım dışı ve smokın kedı