Tavşanla Birlikte Köpek Bakılır Mı?

leporidae

Tavşanımın yanına bir köpek sahiplenicem. Sahiplendiğim köpek yavru olursa, tavşanımla birlikte büyüyüp ona alışır zarar vermez diye düşünüyorum. Ama satın almak istemediğimden yavru bulmak zor olabilir. Barınaktan veya sahiplendirme sitelerinden yavru olmayan bir köpek sahiplenirsem tavşanım için sorun olabilir mi, anlaşabilirler mi?

2 CEVAP

Betullsusam

Köpeğin huyuna bağlı. Bizlerin olduğu gibi hayvanlarında kendine özgü huyları vardır her insanı bir tutamayacağımız gibi hayvanlarıda bir tutamayız. Ama sorun olacağını düşünmüyorum (:

Rumo_fiko

Eğer tavşanın yanında köpek beslemek istiyorsanız köpeğin tavşanın yanında büyümüş olması tavşaninız için daha az risk teşkil eder benim tavşanımı ev köpekleri veya sokak köpekleri görüldüğünde çıldırmışa dönüyorlar ya kedi sanıyorlar ya da merakların çok heyecanlanıyorlar ama köpeklerin havlama sesi çok yüksek olduğundan ve tavşanlar en ufak sesten çok korktuğundan tavşaninızin kalp krizi geçirmesini istemezsiniz umarım yararlı olmuştur