Kedi Ağız Kokusu

Merhaba kedimi yeni sahiplendim ve dün iç dış parazit uygulaması yapıldı ağzı aşırı derecede kokuyor internette iç parazitlerden dolayı olabilir demişlerdi nasıl ağız kokusunu geçirebilirim gerçekten çok rahatsız ediyor insanı

4 CEVAP

Betullsusam

Nane yedirebilirsiniz bayılıyorlar. Kuru veya yaş fark etmiyor. Ama ağız kokusunu geçiremezsiniz zor hele yavruysa daha zor. Yavruların ağız içi daha çok kokuyor.

Gerçekten esnerken falan aşırı kokuyor bir de sürekli gaz çıkarıyor internetten araştırma ona da iç parazit diyorlar ve karnı aşırı şiş duruyor ilk geldiğinde hamile sanmıştım 🤦🏻‍♂️

leporidae

Diş etleri iltihaplanmış olabilir. Kokuyu gidermek için dentavedin kullanabilirsiniz ama yine de veterinerinize bir sorun, diş etleri iltihaplanmışsa antibiyotik falan yazar.

Gmz91910

Dis curumesi olabilr ayni sorunu bizde yasamistik kloroben sprey kullandik