Kedim Kuru Mama Yemiyor

Zehramira

Kedim daha 50 günlük ve yaş mama yiyordu dünden öncede ishal oldu ishal olduğu gün tavuklu yaş mama vermiştim bide 10 dk odamı havalandırmak için camı açmıştım kedimde benim odamdaydı niye ishal oldu diye araştırmalar yaptım bir kişi demişki kediniz ishal olduysa bir çay kaşığı nişastayla suyu karıştırıp şırıngayla içirin demiş ve sürekli yaş mama yiyorsada ishal olur demiş bende 5 şırınga 5 saat aralığıyla kedime içirdim ishali yavaş yavaş geçti ama o günden sonrada yaş mamasını az vermeye başladım kuru mamayla karıştırıp veriyodum ama kedim yaş mamayı ayırıp sadece onu yiyodu kuru mamayı bırakıyodu bugün sadece kuru mama verdim kuru mamayı suyla ıslatıp verdim bu arada fakat yemiyo karnı aç ama yemiyo napabilirim?

18 CEVAP

Zehramira

Dün kuru mamayla yaş mamayı karıştırıp verdim ama iyice karıştırdım yedi ikisinide bugünde kuru mamayı ılık suyla karıştırdım onuda yedi herkese teşekkür ederim :)

Zehramira

Teşekkür ederim bu kuru mamaları 3. Ayı bitince deniyim o zaman

Zehramira

Evde süt tozu var oda olurmu