Acil Bakın

Kedisever80

Arkadaşlar 5 aylık yavru kedime az önce Çiğ tavuk göğsü verdim. Çok hızlı yedi sonra Boğazına Takıldı Eliyle Çıkarmaya çalıştı sonra çiğneyerek yuttu. Şu an sürekli geviş getiriyor vırk vırk diye ses çıkarıyor patisiyle bir şeyi çıkarmaya çalışıyor. Ağzını ellettirmiyor. Diş çıkarıyor olabilir mi

4 CEVAP

Betullsusam

Sanmıyorum.

Kedisever80

Ağzını Az birşey Açtığımda Dişini Değişik şekilde görmüştüm. Tavuk yerken Çıkmış olabilir mi

Cook

Boğazına takılmış olabilir,kusarak ya da öksürerek atamazsa veterinere gidin çok bekletmeden yemek borusu ya da soluk borusu tıkanabilir.Bu arada bi daha çiğ tavuk vermeyin kesinlikle çok fazla bakteri barındırıyor

Kedisever80

Çiğ Tavuk Vermeden Önce en az 3 gün - 20 derecede bekletiyorum