Kedim Yemek Yemiyor

Ssevilay16

Kesimin cinsi bombay kedisi 6 aylik. Banyo olduktan sonra kusmaya basladi. Bir anda oldu. 2 gun hep kustu beyaz köpuk kusuyordu. Veterinere goturdum asilarini yaptirdim. Gececegini soyledi. Ama bugun 4. Gun 4 gundur hic birsey yemiyor. Sureki uyuyor. Yatiyor. Cok halsiz. Ne olur yardimci olun. Sagligindan korkuyorum

8 CEVAP

kedilikizzz

4 gündür yemek yememesi ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. Acilen veterinere götürmelisiniz bencede. Sağlığında bir sorun olduğu bariz bi şekilde belli. Yıkandığı için strese girip kan değerleri düşmüş olabilir. Geçmiş olsun

yasement

Vakit kaybetmeden tekrar goturun ben olsam baska bir veterinere gotururdum hatta. Bir de yikamayin kedileri.

rabiaari

Kediler.yıkanmaz neden yikadiniz. Sevdigi bir yas mama yokmu ondan deneseniz? Hasta kediye aşı yapilmaz diye biliyorum neden kontrol etmek yerine asisini yaptiki. Yeni bir veterinere goturun derim.

kedicigim1054

bbbence yeni bir veterinere götürün anlattıklarınıza göre kedinin durumu çok kötü

Duman14

Yabancı bir cisim veya sıvı yutmuş olabilir başka bir veterinere götürün ayrıca zaten hasta kediye aşı yapılmaz yemek yemeden doğru veterinere götürün midesine yemek girmesi bir soruna neden olabilir başka bir veterinere gidin

Azra55

Benim arkadaşımın eski kedisi de aynı durumu yaşamıştı.Ama o banyo olduktan sonra değil.Bence çok geç olmadan farklı bir veterinere götürün.

winandlost

muhtemelen birşey yutmuş olabilir. Aynı durumu yaşadım 1 hafta yemek yemedi (plastik bir parça yutmustu daha sonra onu çıkardı) istanbuldaysanız İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesine götürün yada bulunduğunuz ilde veterinerlik fakültesi klinikleri mevcutsa eğer daha detaylı tetkikler yapılacaktır. Geç kalmayın bir an önce serumla beslenmesi, sıvı kaybının önlenmesi gerekir.

Ssevilay16

Hepinize çok çok. Teşekkur ederim. Bir kac kez sokağa kaçtı bu nedenle yikadik bizde. Bugün hemen başka bir veterinere götüreceğim.