Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Frdvsty

Merhabalar kısırlaştırılmış kedi maması olarak hangi markayı kullanmalıyım. Şuan nd tahılsız kuzu etli mamayı kullanıyoruz. Mama konusunda çok iştahsız bu mamaya bile zor alıştı. Aynı mamayla devam etsek çok mu zararlı?

4 CEVAP

Akin4886

Acana Indoor Entree ye geçebilirsiniz

Bence düşük tahıllıya geçin

Sselin1

Ayni markanin dusuk tahillisini kullanin. degistrmek zorunda degilsiniz kedinizin kilosu normalse hicbir sorun olmaz. bol su icmesine ve duzenli olarak saglikli yas mama yemesine dikkat edin. Bir de bolca oyun :)

yagmurryamaan

düşük tahıllı deneyin.Biz hem düşük tahıllıyı hem de tahılsızı kullandık tahılsızdan memnun kalmadım.