Kısırlaştırılmış Kedi Maması Önerilerinize İhtiyacım Varrr :)

chazal

Herkese selam. Kızımı 15 gün önce kısırlaştırdık. Yavaştan mamasını değiştirmek istiyorum ancak hangi mamayı alıp almamalıyım emin değilim. Kısırlaştırılmış kedi maması tavsiyeniz nedir? Önceden proplan tavuklu yavru kedi maması kullanıyordum, hala da devam etmekteyim. Hem kaliteli hem aşırı pahalı olmazsa çok sevinirim. Herkese teşekkürler

10 CEVAP

Milovat

@ferhat05 ne zamandır kullanıyorsunuz? Bir de kakasında yumuşama var mı? Değiştirmeyi dusunuyor musunuz ve değiştirirseniz hangi mamaya gececeksiniz😂

fatmanurxak

Brit care tavsiye ederim 🐾

Cansuoz1

Uygun fiyatlılardan düşünürseniz ben bebekliğinden beri felicia kullanıyorum şuan kısır ve yine felicia somonlu kısırlaştırılmış aldım. Tosun gibi bizimkisi çok şükür sağlık sorunu ya da mamadan dolayı yetersiz beslenme gibi bir şey yaşamadık :)

ferhat05

Brit care üriner sağlığı için olanından kullanıyoruz ama kakası ve ağzı biraz fazla kokmaya başladı sanki.

ferhat05

@milovat 12 Ocak'ta başladık. Bir hafta kademeli kullandıktan sonra tamamen geçiş yaptık. Yani 2 haftayı geçti. Kakasında yumuşama yok ama dediğim gibi koku artışı oldu. Değiştirmeyi düşünüyorum. ND deneyebiliriz eğer sorun yoksa ama sanırım ondan da şikayetçi olanlar var. Pro plan'ı bile göze aldım.

Hakkan064

Prochoise kullanmaya başladım ben Kâmil tekirimiz için kısırlaştırma sonrası ve çok sevdi, iştahla tüketiyor, kaliteli ve fiyat olarak da gayet uygun, kesinlikle tavsiye ediyorum...

Milovat

Ben ND kullanıyorum brite geçmeyi düşündüm ama korku yumuşama sindirim sorunlarını göze alamadım. Bıldırcın proteini olan bir kiloluk mama kullandık herhangi bir sorun yasamadi çocuk yine de içerikten emin olmadığım bir ürün vermek istemiyorum ben de pro plan mi kullansam diyorum şu sıra çünkü fitmine baktim tavuklu var çeşit yok denemek için 10 kilo alacak param da yok benim açıkçası bir sürü külfet olacak

yelizsenol

Proplan kısırın içeriği yavruya göre daha iyi, sadece o paraya değecek bir içerik değil. Yoksa kötü değil içindekiler.

elifemekci

Uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız mystic ve felicia önerebilirim, mystici ben kullanıyorum, feliciayı kardeşim. Sorun yaşamadık. Tüyler pırıl pırıl, kaka normal

yagmurryamaan

4 aydır ND az tahıllı kullanıyoruz.Öneririm fakat içeriğinin değiştiğiyle ilgili söylentiler var