Kedi Mantar Tedavisi

tubatuba12

Kedimde veteriner mantar olabileceğini söyleyip mantar aşısı yaptı ve travazol krem verdi. Okuduğım şeylere göre önce batikon sürmek gerekiyormuş veteriner öyle bir şey demedi kendim batikon alıp kremden önce uygulamalı mıyım?

3 CEVAP

mishapamuk

Batikon sürecek duruma gelmemiştir belki. Bizde mantar olduk, krem falan hiç vermedi. ecosinli su ile yıkamıştı. ardından iğnelerimizi olduk. veterinerinize güveniyorsanız talimatları dışına çıkmayın derim.

Ozgeozek

Benim kedimde ileri derece vardı eczacıyım ayrıca, trovozala devam et, memocan al günde 2 defa sür ve baticon kesinlikle kullanın bağışıklığınıda güçlendirin 1 ay gibi sürecini var

ezgcn

Ben kesinlikle dr. Animal ın solüsyonunu öneriyorum günde 2 kere kullanıyorduk biz daha fazla da sıkabilirsiniz gerçekten çok iyi geliyor