Kedi Ve Yeşil Alan

Havalar ısınıyor, bundan dolayı sık sık doğa yürüyüşleri yapmaya başlayacağım. Ailecek yesil alanlarda vakit geçirmeyi seviyoruz. Kedimizi uygun tasmayla yanımızda gotursek bu konuda bir sıkıntı çıkartır mı ?
Bu süreçte Çimen ve yeşil alandan pire vb. Bulaşmaması için ense damlası yeterli mi ?

2 CEVAP

Ahmetemind

pire vb bulaşmaması için damla yeter fakat kediniz korkar ise çıkarmayın derim.Psikolojik sıkıntılar yaşayabilir.Ayrıca fip gibi bulaşıcı hastalıkların bulaşmasıda kötü bir durum.Nadiren çıkarın kedinizi

Duman14

Kedi evleri tarzında yerler var bahçeli falan onu oraya götürüp sizde onunla oynayabilirsniz daha güvenli bir alan ama bir yazlığınız falan varsa daha iyi olur bahçede güvenli ve özgür bir biçimde dolaşabilir