Kedi Mamasi

Kedim cok.fazla tug dokuyor brat care crazyz kullaniyorum şuan acaba mamadan olabilirmi yeni onereceginiz mamalar hangileri var.

6 CEVAP

orijen six fish gerçekten parasını sonuna kadar hakeden bir mama. Ben de 1 aydır kullanıyorum.Tüylü bi kedim olmasına rağmen tüy dökümü yok denecek kadar az.1 ayda gözle görülür şekilde tüyleri parlaklaştı güzelleşti.Fiyat olarak diğer mamalara göre fiyatı yüksek evet ama bence hakediyor.Bir de furminatör tarak önerebillirim. o da bu sıkıntınızı azaltacaktır

Havanese_Siri

Kullanabileceğiniz en kaliteli mama Orijen yavru ve yetişkin tahılsız kedi maması ama fiyatı :/

Crazy kitten bildiğim kadarıyla tavuklu ve pirinçli bir mama.
Tavuklu mamalarda tüy dökümü olabiliyor.
Yavruyken kullandığım mama antarktik krill içeren tavuklu ve balıklı spectrum kitten'dı o zaman tüyleri yumuşacık ve asla dökülmezdi.
Şu an profine tavuklu ve pirinçli kısırlaştırılmış mama kullanıyorum tüy dökümü ve sertliği gözle görülür oranda arttı bende bundan dolayı şu anda balıklı bir mama düşünüyorum.
Sizede uygun bir balıklı mama öneririm.

burcuutoo

Bozita kullanın derim gerçekten çok kaliteli ve içeriğine göre uygun fiyatlı bir İsveç maması. taze et ve besleyici içeriğe sahip aynı zamanda geyikli ve somonlu gibi alternatiflerini bayıla bayıla yiyor benim çocuklar .

Ahmetemind

orijen tahılsız tavsiye ederim.Ayrıca ben royal canin hair and skin kullanmıştım o da etkili olmuştu