Amputasyonu Nerde Yaptırmalıyım ?

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar kedim günlerdir tedavi oluyo ön patisinde his kaybı vardı hiçbir gelişme yok kan dolaşımı sağlanamadı bugün veterinerde son tedavi günü sonuç belli zaten ama biz yine de sonuna kdr yavrumu tedavi ettirdik. Sonuç olarak çn sok bacağı amputasyon edilecek. Veterinerime güveniyorum ama geceleri 12 den sonra orda sabaha kadar yalnız mı kalacak kızım ya gece bir şey olursa diye korkuyorum ameliyattan sonra. 24 saat açık değil veteriner. Birde fiyatı kesin çok pahalı olacak. Veterinerlik fakültesinin dibinde oturuyorum acaba orada mı yaptırsam oraya güvenebilir miyim ? Nasıl yapsam hiç bilmiyorum zaten çok üzgünüm. Yalnış bir karar vermek istemiyorum.

6 CEVAP

ceydatpcu

Çok geçmiş olsun :(

Ben olsam kesinlikle veterinerlik fakültesinde yaptırırdım. Geçmiş olsun umarım en yakın zamanda toparlar minik. :)

Ahmetemind

Veterinerde sorun yaşayacağını sanmam.Fakat fakültede emin değilim.İst. üniversitesinin vet. fakültesinin doğum ve jinekoloji bölümüne götürdüm memeleri şiştiği için.Çok kötü davranıp özel veterinere verdiğim paranın aynısını aldılar.Tabii diğer bölümleri bilmiyorum belki daha iyidir.

kedilikizzz

Sağolun arkadaşlar bende veterinerimde yaptırmaya karar verdim yarın ameliyat günü dualarınızı eksik etmeyin :(

kedilikizzz

Off off çok teşekkür ederim :(

kedilikizzz

Teşekkür ederim :(