Kedi Gözümü Tırmaladı Mosmor Oldu Dayak Yemiş Gibiyim

Kedihnm

Arkadaşımın kendisiyle oynarken birden gözümün üstünü ve kaşımı tirmaladi 2 dk sonra şişti ve morarmaya başladı ilk önce olur taze yara dedik ama şimdi iyice morardı 3 4 gün oldu ne yapıcam

17 CEVAP

ZeynoB

@selinlilaaa soruda tekir kedi yaptı demiyor cinsi nerenden çıkardın şimdi :))

cerenruya

Çok kötü olmuş, geçmiş olsun. Kedinin kuduz aşısı yoksa gidin bi aşı olun. Doktora da gitmenizde fayda var. Hassas bi bölge olduğu için morarması normal olabilir ama riske atmaya gelmez.

ZeynoB

Şaka gibisin. Durup dururken araya cins kedi sıkıştırmak :))

patipatili

ben de biraz alakasız buldum tekir vs cins örneğini ama cidden merak ettim sizin kedinizin cinsi nedir @selinlilaaa

tyguler

Doktora gidin

cerenruya

Çok cins kedi gördüm, yerinde durmayıp saldırgan olan :/

yagmurryamaan

Kuduz aşınız yoksa aşı yaptırmanızı öneririm.

Gldmkskl

Geçmiş olsun bir doktora gidip gösterseniz daha iyi. Eczacı da yardımcı olur aslında krem verir.

Kedisever80

Kedi Durduk yerde Üzerinize atlayıp Tırmalamadıysa kuduz yaptırmanıza gerek yok

Kedihnm

Kedinin cins olduğunu biliyorum ama hangi cins bilmiyorum şu asık suratlı gri kedilerden

selinlilaya haddini bildiriyoruz. 13 yaşındaki bu kızı forumda istemeyenler patilesin lütfen son sorumu. bu sokak hayvanlarına kustuğu ilk nefret yorumu değil son da olmayacak.

tyguler

Morluk bayağı büyük bence bi hastaneye gidin bide aynn kuduz aşısı olabilir kedinizin aşısı yoksa

Kedihnm

Pazartesi günü de doktora gideceğim

aytac1

Asık suratlı griyse British'dir :) geçmiş olsun

mihriii

olmadı be selin cinsmiş