Kedim İshal

Glsmedalcin

Kedim sofia kısa bir süre önce ailemize katıldı. Önceki ailesi proline adlı mamayı kullanıyorlarmış oldukça zayıf ve küçük yaşına göre. Ben de proplan yavru kedi maması aldım ancak 3 gün oluyor hala ishal, ne zaman geçer ya da mamayı mı değiştirmeliyim

3 CEVAP

Glsmedalcin

Tamam ben onu bir deneyeyim, çünkü hasta değil sadece ishal

Havanese_Siri

veterinere götürün riske atmayın

ceydatpcu

Mamayi degistrmenize gerek yok bnmki kedilerimde mama degstrme ishal oldular veteriner reflör verdi sabh akşam 1 tanesinin tozunu haff sula karstrip ağzına sıktım tadina bayiliyorlar 4 5 güne düzeliyorlar