Ne Yapmam Gerekiyor

Merhaba kedim yavru ama aşırı şekilde mama yiyiyor bir çay bardağı kadar mama veriyorum 5 dakika içinde mama bitiyor bir daha veriyorum 2 3 saat içinde yine silmiş supurmus oluyor ne yapmam lazım acil yardım

6 CEVAP

Cook

Bir şey yapmanız gerekmiyor :) Yavru kedilerin besin ihtiyacı yetişkin kedilere göre daha fazladır,mama tabağı hiçbir zaman boş olmamalıdır.Bırakın yesin istediği kadar

kaanpolat

Bu bence çok güzel bir şey gayet normal bırakın yesin yavru kedilerin besine daha çok ihtiyacı var

Günlük 60 gram falan yazıyorlar ondan sormak istedim ☺️

Merve203

İstedigi kadar yesin. Dikkat etmeniz gereken donem kisirlastirmadan sonra baslar. Kisirlasana kadar cok kilo almiyorlar zaten hareketli olduklari icin

tyguler

Çok aşırı da yemesin sonra kilo alır falan dert olur yesin çünkü ihtiyacı var ama abartılı yemesin

ezgcn

Benim kedim de aynı şekilde çok yiyor veterinerimiz daha yavru olduğu için istediği kadar yiyebileceğini söyledi rahat olun