Kedi Kısırlaştırma

Aybuke22

Erkek Kedim 8 aylık oldu ve kızgınlık belirtileri göstermeye başladı henüz idrar püskürtme yok ama çok hırçınlaştı erkek kediler için en uygun kısırlaştırma kaçıncı ayda yapılmalı veterinere de danışıcam tabi ama kaçıncı ayda yaptırdınız fikriniz var mı?

4 CEVAP

kaanpolat

1 ay daha bekleyin derim normalde 8 aylıkken yapıyorlar ama bence bekleyin 1 ay daha ama eğer çok kötü ise 8 aylıkken de yapıyorlar benimki dişi ben 10 aylıkken kısırlaştırdım kızgınlıltan çıksın bence

zeynepakar47

4-6 ay ideal zamanları ancak bir yaşına kadar beklenebilir en geç. bu zamanlarda kısırlaştırabilirsiniz bir kere idrar püskürtme yaptıktan sonra kısırlaşsa bile huy edinebiliyorlar.

cerenruya

Benimki de 8 aylık ve veteriner ile gün ayarlayıp kısırlaştıracağım. Gecen gece evden kaçtı, aklımız çıktı. Riske atmayın hiç. Gelisimini de fazlasiyla tamamlamistir 8 aylık bi kedi. Ayrıca erkek kediler kızgınlıktan çıkmaz.

Aybuke22

Ben de Şubat ayı içinde kısırlaştıracağım o zaman teşekkür ederim cevaplarınız için