Acil Süt Anne Lütfen

eceeece

Acil süt anneye ihtiyacımız var daha 1 haftalık bile değiller 3 tane yavru kedimiz var lütfen gözleri bile açılmadı daha Mersin'de oturuyorum bilgisi olan bana ulaşsın mesaj atsın lütfen Whatsapp 0545 915 8812

5 CEVAP

eceeece

Arkadaşlar anne sütü tozu alamıyorum çok pahaliymis galiba benim o kadar param olmadığı için normal sütün içine biraz su karıştırıp şırınga ile besliyorum ve sıcak torbalarida var yanında onların ne yapmam lazım benim.

patili

kedileri şırıngayla siz besleyebilirsiniz. gözleri açılmasa da şırıngayla (iğnesini çıkarıp) kedi sütü verdiğinizde onlar zamnla alışıp kendileri emiceklerdir. Eczanelerden şırınga ve yeni doğan bebek sütü alabilirsiniz. veterinerlerden petshoplardan da kedi sütü alabilirsiniz. ama ölmemeleri için çok acil yedirmeniz lazım onları

Kedisevercat

ACİL! Hemen veterinerden/pet shoptan kedi sütü alın. ılık su ile karıştırın. Şırıngaya doldurun içirin. Mutlaka sıcak bir yerde tutun. Çünkü süt annee bulana kadar kediler ölebilir. Bu nedenle onları havluyla sarın ve sıcak tutun.

yasement

Laktozsuz sut alirsaniz daha iyi olur. İçim ve Pınar'da vardi galiba. Onu da sulandirin hatta.

eceeece

Tamam bilgilendirginiz için sağolun