Yavru Kedim İle Otobüs Yolculuğu

archill

5 haftalık yavru bir kedim var. 2 gün sonra kendi aracımızla 2 saatlik bir yolculuk yapıp, 1 hafta sonrasında da otobüsle (yaklaşık 3 saat) geri dönmeliyiz.
Otobüs firmalarını taşıma kabında yanıma almaya ikna edebilir miyim?
Edemezsem.. Bagajda götürenler deneyimlerini paylaşabilir mi?
Daha çok küçük yolculuk öncesi sakinleştirici alabilir mi? İlaçtan çok etkilenir mi?
Alamıyorsa.. orada yalnız kalmasına da çok üzülürüm. Başka bir önerisi olan var mı?
Teşekkürler

11 CEVAP

Luckyssss

Ben köpeğimi yanıma kabul etmedikleri üçün mecbur bagajda götürmek zorunda kaldım aklım hep onda kaldı benim saatim daha uzun du ama 12 saat kadardı mola yerlerinde

Luckyssss

Cıkardım dolastrdm suyunu mamasını verdim kötü bir deneyımım oldu acıkcası gelişdede caktırmadan yanımda götürmüştüm

Luckyssss

Suyunu ve mamasını caktrmadan koltuk altında verdim son iki molada cıkarabildim anca

Luckyssss

Yanında götürmeye calıs lütfen aklın çok kalır

archill

Ben de dayanamam bagajda gitmesine ama kısa bir yolculuk.. Zaten yavru olduğu için çok uyuyor ve uzun süre uyanmıyor. Ama işte uyuyabilir mi? :(
Sınırları zorlayacağım.. Şoförü ikna edip yanıma aldım diyelim, yolculardan sorun çıkaran olur mu hiç denk geldiniz mi?

Duman14

Tek sorun bagajlar soğuktur ve yavru sizi ebeveyni bilecektir ve arayacaktır çok küçükse bir sorun olmaz bence zaten kısaymış yani yanınızda götürmenize izin verebilirler

Luckyssss

Yolcular yanında kuş bile götürüyor bişey diyen olmaz bence daha yavru uzun zaman uyanmaz diyorsunuz bi sıkıntı cıkarmas bence

rabiaari

Ya anlamıyorum. Bebek aglamasi cekiyoruz biz sesimiz cikmio. Minicik kedi sesi bile cikmaz henüz neden almiolar anlamam. 5haftalik cok kucuk yaaa. Bagaj soguk olur korkar:( gizlicemiii alsaniz o karanlıkta uyur zaten yerim ya:(

Havanese_Siri

Bence de bir şekilde yanınıza alın

archill

Teşekkür ederim cevaplarınız için.. Yanıma almak için uğraşıcam.
20 dakikalık veteriner yolculuğumuzda biraz geriliyor 3 saat için bi ilaç verilmeli mi?

Luckyssss

İlaç vermeyin tehlikeli nefes alamayabilir