Erkek Kedi Kısırlaştırma

Qumru

Arkadaşlar, kedim 1.5 yaşında kısırlaştırma için biraz geç kaldım korkudan. Boyunluk falan takacak anestezi falan alacak diye hep öteledim. Kimi vet boyunluk diyor kimi demiyor. Bir de antibiotik ben veremiyorsam 150 tl bir doz iğne ile antibiotik verecekmiş normal mi bu? 500 tl işlem için 150 de antibiotik iğne için istedi..

8 CEVAP

Ozgeozek

Hayır normal değil o fiyat, izmir de iseniz daha uyhuna yapan var

tyguler

Benim kedim erkek anestezi ilaç antibiyotik falan herşeyi toplam 300 tl aldılar

En uygun ve güvenilir klinik neresiyse iyice araştırıp oyle ameliyat yaptırın. Fiyati fazla söylemiş

İzmir'de 250 TL kedim için sormuştum bende erkek kedim 250 TL dediler testler hariç testlerle birlikte 600 TL tutuyor dişi kedi için 450 TL kısırlaştırma

Qumru

Çok teşekkür ederim arkadaşlar

Qumru

Şimdi kısırlaştırdım, 300 tl. Boyunluk takmadı. Peki yalamak istiyor, yalayınca birşey olmaz mı, deneyimli arkadaşlar cevap yazarsanız çok sevinirim

Policlal

Yalamasın. Başında durun. Zıbın giydirebilirsiniz yalayamaz o zaman

Qumru

Şimdi kısırlaştırdım, 300 tl. Boyunluk takmadı. Peki yalamak istiyor, yalayınca birşey olmaz mı, deneyimli arkadaşlar cevap yazarsanız çok sevinirim