N&D Kullananlar Deneyimlerini Yazabilirmi ?!

Ecrenmisaa

Arkadaşlar n&d kısır maması kullanıyoruz küçük kedimede balıklı olanını kullanıyorum büyük kedim zayıfladı kilo almıyor normale geçicem sizde önerilerinizi yazarmısınız

9 CEVAP

Kediniz kısırsa normal mamaya geçmeyin bence
Tavuklu ve narlı düşük tahıllı kullanabilirsiniz benım kedim de somonlusunu pek sevmedi

Ben de Nd Ocean serisi yeni ciktiginda icerigini begenip almistim. Ayila bayila yiyor cok seviyor ama nd ocean yas mamaya ayni ilgili gostermedi. 1.3kg iken basladik 2 haftada 2 kiloaya cikti. Tuyleri yumusadi gibi hissediyorum tek sikinti kakasi simsiyah oldu, o da yuksek protein ve gercek et iceriginden olsa gerek.

hiiilal

Bende bir dönem kısır kedim için nd tavuklu narlı kullandım kedim çok tüy dökmeye başladı veteriner mamadan olabileceğini ve nd önermediklerini söyledi proplan a geçtim. Özellikle tüy dökme durumundan dolayı tavuklu önermiyorum

Ben de Nd Ocean serisi yeni ciktiginda icerigini begenip almistim. Ayila bayila yiyor cok seviyor ama nd ocean yas mamaya ayni ilgili gostermedi. 1.3kg iken basladik 2 haftada 2 kiloaya cikti. Tuyleri yumusadi gibi hissediyorum tek sikinti kakasi simsiyah oldu, o da yuksek protein ve gercek et iceriginden olsa gerek.

Biz yaklaşık 1 aydır nd ocean kısır kedi mamasını kullanıyoruz. Çok severek yiyor. 15 günde yaklaşık 300gr aldı. Bu şekilde kilo almaya devam ederde ölçülü vereceğim. Kediniz kuru mamayı severek yiyorsa bence değiştirmeyin kilo alması için haftalık verdiğiniz yaş mama miktarını arttırabilirsiniz. Yaş mamalar bu konuda çok yardımcı oluyor.

Ecrenmisaa

kedim çok zayıfladığı için normal mamaya geçmeyi düşündüm ama bilemedim doğrusu

orhdoner

Biz de kullanıyoruz çok memnunuz kedilerimiz gayet sağlıklı evet kabız yapabiliyor o da içeriği protein ağırlıklı olmasından kaynaklıdır diye düşünüyorum. Gayet kaliteli ve içeriği de iyi bir mama

siriniko29

Biz 4 aylıktan itibaren N&D kullanıyoruz. Çok memnunuz. Kısırlaştırılınca düşük tahıllı tavuklu narlıya geçtik kitten olandan. Kabızlık gibi bir sorun hiç yaşamadık ama kabızlık ihtimaline karşı ayda 1 kere 1 çay kaşığı zeytinyağı veriyorum ve hiç sorun yaşamıyoruz. Tüyleri aynı cinstekilere göre daha parlak sağlıklı ve az dökülüyor. Kilosu da gayet iyi hatta bazen mama mı kilo aldırıyo diye düşünüyorum. Ama kuru mamaya bayılan kızım N&D yaş mamayı ağzına sürmüyor.

emirhanaydin

Bende Nd morina balikli kullaniyorum gayet severek tüketiyor