Bıyıklarından Biri Seğiriyor

Peri_cann

Kedimin sağ tarafındaki bıyıklarından biri sürekli seğiriyor. Uyurken de uyanıkken de. Bir süre geçer diye önemsemedim ama devamlı böyle. Sadece tek bir bıyık seğiriyor, diğerleri normal. Ciddi bir şey olabilir mi acaba veterinere götürmeli miyim bunun için

3 CEVAP

Iremcrk

Bir sorun yoktur diye düşünüyorum ama siz yinede içiniz rahatlasın diye veterinerinizi arayıp sorun

_sbahar

Hocam aynı durum iki haftadır benim kedilerimden birinde de var başta hafifti gün geçtikçe yüzünün her yerine yayıldı. Vet bitanesi yüz felci gibi duruyor dedi b12 vit. Verdi ama sanıyorum bir işe yaramadı. Başka bi vet. Kulak iltihabı kaynaklı olabilir dedi daha bu gün başladık tedaviye ama daha iyi gibi hissediyorum. Sizdeki durum halkında bilgi verirseniz sevinirim

Peri_cann

_sbahar Veterinerimiz bir sorun olmadığını söyledi. Sizin kedilerinize de çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda atlatırlar.