Kedilerim İçin Yardım:)

Caglaruzm

Merhabalar.. benim bir exotic shorthair kerim vardı erkek ve 2.5 yaşında. Eve koku bırakamaya başladı anladık ki büyük bir ihtimalle çiftleşmek istiyor. Sevgili veteriner arkadaşım hayvanın doğasına müdahale etmek bence uygun bir davranış değil kısırlaştırma yapmadan önce bir eş bakın dedi. Bende bir chincilla aldım 9 aylık şuan çok güzel çok oyuncu tatlı bir kedi.

Geleyim soruya: erkek kedimiz Ayaz hep Shila nın peşinde. Shila da 6 7 gündür bizde henüz bir belirti gostermedi. Evde kavga etmek hırlamak vs huyları olması hiç bazen koklasiyorlar 10 saniye filan sonra ayrılıyorlar ama ayaz hep takipte. Baya inliyor artık. Geçenlerde yakaladı Shila yı üzerinde 1 2 dakika durdu ama Shila istemedi o da bıraktı. Yanı sonic olarak dışı kızgınlığa girmeden olmaz değil mi bu çiftleşme. Bir de 20 21 günde filan bir oluyormuş galiba ne gibi belirtisi olur
Şuan sadece popo tarafını kasidigimida poposunu çok az kaldırıp alımı alıp oynuyor ısırıyor sonra arkasını çekiyor bizden.

3 CEVAP

Kedisevercat

buradan bakabilirsiniz ayaz ile shila yı beraber tutun mama kapları, uyuma köşesi ve oyuncakları aynı olsun alışabilirler

Caglaruzm

Başladım denemeye bakalım ama kiz kızgınlığa değil şuan belirtisi yok

Caglaruzm

Başladım denemeye bakalım ama kiz kızgınlığa değil şuan belirtisi yok