Mama İçeriği

Azra00

Bu mama içeriği hakkinda ne düşünüyorsunuz? Bana ne çok iyi ne de kötü gözüktü yani bence ortalama bir mama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.

4 CEVAP

"Premuim" sınıf mama içeriğine benziyor, yani orta kalitede, kedinize uygun gelebilir (tabi özel sağlık problemleri yoksa). Market mamasından daha iyi.

Azra00

Belki arada rotasyon yapmak icin kullanabilirim diye düşündüm ben de.

Karbonhidrat oranını hesapladım 33.5 çıktı :( Bu mamayı biliyorum evet içeriği dışarıdan bakınca zengin gözüküyor ancak karbonhidrat oranı ortada :(

ahmetzz

Süper Premium sayılabilecek Bir mamaya benziyor