N&D Ocean Serisi

Elmas35

Merhaba az önce petlebinin satışa sunduğu ocean serisine baktım ve farminanın sitesinde aynı ürünle içeriğini kıyasladım. Örneğin içerik bölümünde ikinci sırada yer alan 'kurutulmuş morina balığı' neden farmina'nın kendi sitesinde arkasına 'proteini' eklenmiş? Kurutulmuş morina balığı yazdığı zaman gerçekten içinde olan balıktan emin olabiliriz. Peki bu protein kavramı tam olarak ne anlama geliyor? Ve aynı mama için birinde proteini yazarken diğerinde neden farklı yazıyor?

2 CEVAP

golsahyildirim

N&D içeriğinin tartışmalı olması da bu yüzden oldu, petlebi'de bir önceki parti mamalar satışta büyük ihtimalle. O yüzden içerikler farklı. Yeni parti mamalarda "x proteini" ibaresi yer alıyor.😞 FEDIAF tarafından içeriklerinin böyle yazılması istenmiş, onlar da böyle yazacakmış artık. Açıklama bu şekilde 🤔

Elmas35

Yani içerisinde et oluyor mu olmuyor mu? Sonuçta proteini et dışında da elde edebilirsin. Mesela royal caninin kitten versiyonunda 'kümes hayvanları proteini' yazıyor. Et dışında her şey olabilir 🤔 protein kavramı aklımı karıştırıyor