Kedinizle Ne Sıklıkta Oynuyorsunuz ?

nil7

Kedinizle ne sıklıkta oynuyorsunuz? Ona hazırladığınız oyunlar var mı ya da örnegin tirmanma tahtasına ip bağlamak gibi yani aslında pratik ama onun sevebileceği ne önerirsiniz ben sanki yanından ayrılınca mazlum gibi kalıyor 😌 nereye gitsem peşimde ayaklarıma zıplayıp oyunlar yapıyor daha 3 aylık yavru olduğu için mi daha çok oyuncu bilemiyorum ilerde nasıl olur? Siz nasıl vakit geçiriyorsunuz ? 😊

17 CEVAP

nil7

Teşekkürler cevabınız için miskin de olmasın🙈 oyunu seviyor bazen yanında oturup sırf onu gözlüyorum umrunda değilmişim gibi davranıyor😅 odaya geçince aklım onda kalıyor sonra bir bakıyorum koltuğa tırmanmış ne ara gidip oraya yerleşiyor anlamış değilim.Mesela sokakda giderken bir camda ev kedisi vardı cam açık ama sinekliği kapalıydı ben o şekilde bırakmaya cesaret edemezdim yaş aldıkça daha da sakin oluyorlar diye duydum ama nasıl olur bilmiyorum daha 3 aylık bizdeki:)

nil7

Bir oyuncak vardı kuyruğunla çok oynuyordu bende kestim ağzıyla sürekli ordan oraya taşıyor bizimki de bazen kayboluyor oyuncakları sonra bir bakıyorum yanıma getirmiş🤗