Kedim Çok Fazla Isırmaya Başladı

damlayilmaz

Kızım sabahları beni çiğ yemeyi tercih ediyor. Baya sıkıştırıyor etlerimi, kollarım kapanınca da ten gördüğü yere saldırıyor bu sefer. Her yerim çizik ve kabarık içinde bu durumu nasıl durdurabilirim?

2 CEVAP

tubatuba12

Küçükken elinizle falan çok oynattıysanız hala elinizle oynayıp ısırmak istiyordur. Bizimkinde o hatayı yaptık küçük ısırda bile acımıyor dedik, büyüyünce canlı canlı doğranmaya başladık. Sebebi ne bilmiyorum ama kendiliğinden azaldı. Her sabah yapıyorsa tahminimce ilginizi istiyordur

damlayilmaz

Sabahları daha çok yapıyor ama gün içinde de yapıyor, ne yapsam bilemedim