Kedimin Gözleri Ara Sıra Sulanıyor Neden ?

Miril

Kedimin gözleri her zaman değil ama ara sıra sulanıyor ağlar gibi oluyor sanki çok olmuyor hemen geçiyor sonra neden olabilir ? Girdiği ortamdaki kokular vs. Etkiler mi ?

3 CEVAP

ceydatpcu

Bnim kedimde oluyor göz yaşı gbi damlıyor vet onmli bişe degil dedi toz koku vs.gbi şeylerden olurmus

patili

özellikle pencerenin önünde biraz otursunlar hemen gözleri dediğiniz gibi olur. düzenli güzel bir solisyonla hergün temizlerseniz gözlerini, olası alerjikerden de korumuş olursunuz. hayvanlar için olan solüsyonlar pahalı geliyorsa eczanede çok memnun kaldıgımız bir tavsiye ürün var. Tobrex. Bunu alıp, düzenli hergün gözlerine damlatıp ardından silebilirsiniz.

Cenkkabaca

bizim oğlanda ara sıra çapak yapıyor veterinere sorduk insanlar gibi mevsimsel alerjileri olabilrmis