Kedim Kakasını Patisine Bulaştırıyor.

elifcerenaa

Kum kabı temiz oluyor, kirli bırakmıyorum. Bugün yine patisinde dışkısını gördüm. Bazen poposunda da kalıyor. Ben alana kadar temizlemiyor. Oturup temizlemesi gerekmiyor mu? Yoksa bu normal bir şey mi?

8 CEVAP

yelizsenol

Kakası yumuşak mı? Benim kedim ishal olunca patisine bulaşıyo mesela

tyguler

Benim kedim de küçükken arkasına yapışıyordu onu pek temizleyemiyor küçük olduğu için patisine yapışmıyordu ama poposuna yapışıyordu büyüyünce geçiyor o şimdi her tarafına bakın 1 damla kir bulamazsınız

caglaauzun

Kediniz kaç aylık? belki kum kabı küçük geliyor olabilir

Pufininelifi

Benim kedimde 2 aylıkken tuvaletten çıktıktan sonra poposunu temizlemiyordu. Islak mendille poposunu temizliyordum. Hoşuna gitmediği için bir süre sonra kendisi temizlemeye başladı.

elifcerenaa

Kakası yumuşak ve bir bütün halinde normalde parça parça küçük küçük ve sert yapardı son zamanlarda 1 seferde işaret parmağı kadar çıkarıyor

elifcerenaa

Tam 5 aylık kum kabı da 50x35x15

yelizsenol

o zaman muhtemelen o yüzdendir. kakası normale dönünce bu durum da biter bence

yelizsenol

o zaman muhtemelen o yüzdendir. kakası normale dönünce bu durum da biter bence