Kedim Yemek Yemiyor

Ssevilay16

Daha oncede yazmistim kedim 6 aylik halsiz kusuyor yemek yemiyordu sadece su iciyordu agzina zorla sut yogurt felan verdik. Bugun 2 kez kil kustu. Yani kustugunda kendi tuyleri cikiyor. 2 kez oldu bu. Hastaligi yavas yavas gecmis olabilirmi. Yada dahami kotuye gidiyor.

1 CEVAP

patili

aciken veterinere götürmelisiniz. vakit kaybederseniz sonunda üzülen siz olursunuz. lütfen buraya yazmak da cok iyi birşey evet ama yazarken bir yandan da sürekli veterinerle iletişim halinde olmak ve tedavilerini bizlerdense bir veterinerden öğrenmek çok daha iyi olur.