Kücük Kesim Büyük Kedinin Boynunu İsiriyo

asena1999

Selam arkadaşlar
Size bir sorum var
1,5 ay önce dişi kedime arkadaş olsun diye bir erkek kedi aldim ikisinin arasinda 2 ay fark var
Kizim 6 oglum 4 aylik ikiside kısırlaştırılmadı
Erkek olan dişinin boynunu isirmaya calişiyo dişi karşi cikmiyo kitlenmiş gibi kaliyo sonra kendini kurtariyo oda onun kini ısıryo, oynuyomu yoksa bunun başka bir nedeni mi var?
İkisininde kacmaya firsatları oluyo ama yapmiyolar

5 CEVAP

Kedisever80

6 aylıktan büyük Dişi kediler hamile kalabilir. Yani şu an hamile olabilir.

Kedisever80

Dişiye kur yapıyor

SerraYanmaz

Erkek kedi ergenliğe girmiş çiftleşmeye çalışıyor kısırlaştırma yapılmazsa hamile kalabilir

emiragacci

Benim de erkek kedim var 4 aylıkken kolumuza Falan çiftleşme hareketleri yapmaya başladı dikkat edin kediniz hamile kalmasın zamanı gelir gelmez kısırlaştırın kedinizi

SerraYanmaz

Bu arada aynı şeyi yaşıyorum 2 kardeşler 5 aylıklar biri dişi biri erkek
Erkek olan ergenliğe girdi dişinin ensesini ısırmaya çalışıyor bugün denediğim şey işe yaradı dişinin ensesine 1 damla lavanta yağı damlattim erkek asla yaklaşmıyor artık ısırmaya çalışmıyor
İkisi de çok küçük olduğu için kısırlaştıramıyorum bu işe yarıyor şimdilik